جمعه ٢٢ آذر ١٣٩٨
آمار بازدید
 کل بازدید : 813674 | بازدیدکنندگان آنلاين : 11 
بیمارستان توانبخشی رفیده ؛  به عنوان تنها بیمارستان دانشگاهی توانبخشی در سطح کشور و دارای امتیاز درجه یک اعتبار بخشی از وزارت  بهداشت درمان و آموزش پزشکی، با استفاده  از پرسنل مجرب با حفظ کرامت  انسانی و ارتقای ایمنی بیمار در راستای بهبود مستمر کیفیت به ارائه خدمات نوین توانبخشی و درمانی متعهد می باشد
صفحه اصلي > نمودار سازمان > معاون آموزشی > اخبار آموزشی > کارگاه 
کارگاه
 

کارگاه ها

 

 

کارگاه روش جابجایی بیماران توان بخشی در مورخه 95/02/21 اجرا شد.
کارگاه آموزشی اطفاء حریق و تخلیه اماکن در مورخه 95/05/18 بصورت عملی و تئوری برگزار شد.


کارگاه روش جابجایی بیماران توان بخشی در مورخه 95/05/27 اجرا شد.


کارگاه احیا قلبی ریوی و مغزی در تالار سخن بیمارستان توانبخشی رفیده در روزهای سه شنبه و چهارشنبه  مورخ 27 و 95/7/28 توسط آقای دکتر حقی و دیگر سخنرانان برگزار گردید .


در روز یکشنبه مورخ 95/9/21 کارگاه فرهنگ کار در اسلام توسط حجت الاسلام حاج آقا وحیدی نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه  از ساعت 12-10 در تالار سخن بیمارستان توانبخشی رفیده با شرکت پرسنل اداری و درمانی برگزار گردید.

در دوشنبه  مورخ 95/10/13 کارگاه مهارت های ارتباطی توسط خانم دانایی کارشناس ارشد روانشناسی از ساعت 10 الی 12 صبح در تالار سخن بیمارستان توانبخشی رفیده با حضورمعاون آموزشی بیمارستان آقای دکتر شمشادی و مدیر بیمارستان آقای سید مهدی محسن زاده و هماهنگی سوپروایزر آموزشی بیمارستان خانم عصمتی برگزار گردید.روز یکشنبه مورخ 10/11/95 از ساعت 9 الی 12 کارگاه آموزشی کار با ونتیلاتور برای گروه هدف درمانی بیمارستان برگزار شد ، در این کارگاه آموزشی که به همت خانم عصمتی سوپروایزر آموزشی بیمارستان و خانم جندقی مسئول تجهیزات پزشکی بیمارستان برگزار شد ، خانم لطیفی از شرکت فنون آزمایشگاه به آموزش در این خصوص پرداختند لازم به ذکر است دستگاه تنفّس مصنوعی یا وِنتیلاتور (به انگلیسی: Medical ventilator) دستگاهی است که کار تنفس را برای بیمارانی که به‌طور موقت یا دائم دچار مشکلات تنفسی هستند انجام می‌دهد. به عبارت دیگر در ریه می‌دمد و درنگ می‌کند و بازدم خودبخود انجام می‌شود آغاز تهویه مصنوعی با لوله‌گذاری تراشه فراهم می‌شود. پس از آن با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته که امروزه تحت کنترل ریز پردازندهها هستند تنفس مصنوعی برای بیمار شروع می‌شود. به امید آنکه هیچ یک از بیماران بیمارستان توانبخشی رفیده به ونتیلاتور نیاز پیدا نکنند.


روز سه شنبه مورخ 19/11/95 از ساعت 11 الی 13 کارگاه تفسیر نوار قلبی برای گروه هدف در تالار سخن بیمارستان توانبخشی رفیده برگزار گردید. 

 


بازگشت  به صفحه اصلی

 

آدرس: تهران،  قیطریه، بلوار اندرزگو

خيابان  سليمی جنوبی،

کوچه شهید نعمتی

بیمارستان توانبخشی رفیده

تلفن های تماس و پذیرش بیمار:

       22205326  - 22678519 - 23570

فاکس: 22232741

پست الکترونیک: 

rofeideh.hospital@uswr.ac.ir

تماس مستقیم با مدیریت بیمارستان

دانشگاه علوم بهزیستیگروه های آموزشیمراکز پژوهشیمراکز درمانیکتابخانه مرکزیبیمارستان توانبخشی رفیده

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences