111
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8885 | کل بازدید : 420451 
صفحه اصلي > درباره ما > مدیریت پرستاري 
پنج شنبه ٠٢ آذر ١٣٩٦
مدیریت پرستاري
 

 

مقدمه:

بیمارستان توانبخشی رفیده با چشم اندازی به رشته کوه های البرز و در منطقه خوش آب و هوا در شمال تهران و جنب پارک زیبای قیطریه، بلوار برادران سلیمانی شرقی، کوچه نعمتی واقع شده است.

موقعیت مکانی این بیمارستان نسبت به بزرگراه های مختلف، دسترسی به مرکز شهر را بسیار آسان نموده است. آرامش و آسایش همراه با مدرنترین امکانات، ...اتاق مجهز به پیشرفته ترین سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های ارتباط تلفنی و اینترنتی، چشم اندازی زیبا در برابر دیدگان شما قرار می دهد.

تمامی امکانات و نیروهای متخصص این مجموعه و تلاش بی وقفه ما تنها در جلب رضایت شما و پاسخگویی به نیاز درمانی و سلامتی مراجعین ارجمند می باشد.

 

رسالت:

بیمارستان توانبخشی رفیده در راستای التیام بیماران، خدمات بهداشتی درمانی ایمن و اثربخش را در حوزه های تخصصی و فوق تخصصی ارائه می دهد. این خدمات با کیفیت و توجه ویژه به توانبخشی در حداقل زمان و فارغ از سن، جنس، نژاد، رنگ، مذهب و یا موقعیت اجتماعی افراد در ایران (سراسر منطقه خاورمیانه) ارائه می شود.

 

چشم انداز:

ما برآنیم انتخاب برتر بیماران، پزشکان و کارکنان در ایران و منطقه خاورمیانه باشیم.

 

بخش 1:

با برخورداری از کادری مجرب و تخصصی همراه با آخرین تجهیزات مدرن روز پزشکی آماده ارائه خدمات درمانی در کلیه ساعات شبانه روز به بیماران محترم می باشد.

این بخش دارای 16 تخت در اتاق های خصوصی و اتاق های دوتخته است که در طبقه اول بیمارستان واقع شده و برای ارائه خدمات مختلف به بیماران نورولوژی، ضایعات نخاعی و ارتوپدی تخصصی... در نظر گرفته شده است. حضور جمعی از بهترین پزشکان این بخش را به یکی از مهمترین بخش های بستری بیماران مبدل کرده است.

 

بخش 2:

بخش بستری 2 که در طبقه اول و جنب اتاق عمل واقع شده است و بیمارانی که نیازمند جراحی های میکروسرجری، عمومی، پلاستیک، ارتوپدی و ... می باشند را  بستری و مراقبت می نمایند. این بخش دارای تخت در اتاق های خصوصی و دو تخته می باشد. همچنین با بهره گیری از تجهیزات مدرن و نیز دانش روز پزشکان و پرسنل با تجربه تلاش می کند خدمات پزشکی مورد نیاز را به نحو احسن ارایه می دهد.

 

اتاق عمل:

این مرکز بالینی با همکاری مجربترین پزشکان، جراحان و پرسنل متخصص به صورت (شبانه روزی) ....آماده ارائه خدمات فوق تخصصی می باشد.

بیمارستان رفیده دارای یک اتاق عمل مجهز در طبقه اول می باشد.

تعداد 2 باب اتاق عمل این بیمارستان به تجهیزات مدرن و کاملا پیشرفته برای انجام انواع اعمال جراحی در تخصص های مختلف و قسمت های فوق تخصصی نظیر میکروسرجری، جراحی های زیبایی، ارتوپدی و ...مجهز گردیده اند.

 

 

 

 

 

 

دانشگاه علوم بهزیستیگروه های آموزشیمراکز پژوهشیمراکز درمانیکتابخانه مرکزی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences