111
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 47241 | کل بازدید : 644353 
صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧
اخبار > دیدار صمیمانه ریاست دانشگاه از بیمارستان توانبخشی رفیده
 


به گزارش روابط عمومی بیمارستان توانبخشی رفیده

دیدار صمیمانه ریاست دانشگاه از بیمارستان توانبخشی رفیده

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (دوشنبه) با حضور در بیمارستان تخصصی توانبخشی " رفیده " که از جمله مراکز پزشکی – توانبخشی تحت پوشش این دانشگاه است ، از امکانات و چگونگی فعالیت این بیمارستان بازدید کرد.

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی امروز (دوشنبه)  با حضور در بیمارستان تخصصی توانبخشی " رفیده " که از جمله مراکز پزشکی – توانبخشی تحت پوشش این دانشگاه است ، از امکانات و چگونگی فعالیت این بیمارستان بازدید کرد.

 

    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر " امیرمسعود عرب لو دریچه " با همراهی رئیس و مدیر بیمارستان توانبخشی رفیده ، ضمن بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان ، با متخصصان و کارکنان شاغل در بخش های بستری نیز دیدار صمیمی داشت.

 

   رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در گفت وگو با مسئولان بیمارستان ، در جریان طرح های پیشنهادی در خصوص توسعه بیمارستان و مدیریت بهینه و با کیفیت تر این مرکز درمانی منحصربفرد قرار گرفت.

 

   دکتر عرب  در نشست با مسئولان بیمارستان ، با اشاره به نیاز تمامی شهرستان ها به بیمارستان تخصصی توانبخشی ، بر الگوگیری تمامی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از بیمارستان تخصصی توانبخشی رفیده  بعنوان الگویی مناسب جهت تاسیس بیمارستان تخصصی توانبخشی در مراکز استان ها تاکید کرد.

 

   وی با این هدف ، طرح های پیشنهادی و برنامه های تدوین شده جهت توسعه و گسترش بیمارستان توانبخشی رفیده را مورد توجه قرار داد.

 

   گفتنی است ، دکتر " امیرمسعود عرب لو دریچه " عضو هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی که سابق بر این مسئولیت معاونت تحقیقات و فناوری این دانشگاه را بعهده داشت، از اول مردادماه جاری با حکم وزیر بهداشت ، به سمت رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب شد.

 

    دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با ۲۲ گروه آموزشی و هشت مرکز تحقیقات در سه حوزه سلامت (سلامت روانی، رفاه و سلامت اجتماعی و توانبخشی ) نسبت به تربیت نیروی متخصص در رشته های تخصصی این سه حوزه سلامت همچون " روانپزشکی ، روانشناسی ، پرستاری توانبخشی ، مددکاری اجتماعی ، مشاوره و روانشناسی بالینی ، مدیریت رفاه و سلامت اجتماعی ، فیزیوتراپی ، کاردرمانی ، ارتوپدی فنی ، ارگونومی ، گفتاردرمانی ، سالمندشناسی ، رشد و پرورش کودکان پیش از دبستان ، سلامت در حوادث و بلایا و ... "  اقدام می کند.

 

    این دانشگاه منحصربفرد، در برخی از رشته ها ، تنها برگزارکننده دوره های تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری آنها در کشور و حتی کشورهای خاورمیانه است و در برخی از رشته ها نیز اولین برگزارکننده دوره های تحصیلات تکمیلی آنها در کشور می باشد.

 

    دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تحت نظارت وزارت بهداشت و از طریق دو بیمارستان تخصصی توانبخشی رفیده و روانپزشکی رازی و دو مرکز پزشکی – توانبخشی اسماء و نظام مافی و بکارگیری توان علمی و تخصصی اعضای هیات علمی که از متخصصان بنام کشور می باشند، انواع خدمات حیطه فعالیت خود را به بیماران و نیازمندان ارائه می دهد.

 

انتهای خبر / تهیه و تنظیم خبر : نعیمی پور

 

 

1397/05/09 - ٠٧:٥٥ / شماره خبر : ١٢٣٨٥ / تعداد نمایش : 115

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم بهزیستیگروه های آموزشیمراکز پژوهشیمراکز درمانیکتابخانه مرکزی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences