کلینیک سالمندان
 


کلینیک طب سالمندی

 

 

 

کلینیک طب سالمندی

دکتر ژاله زندیه

متخصص طب سالمندان

 

 v     کلنیک ارزیابی جامع سالمندان:

بیمارستان توانبخشی رفیده که تحت پوشش دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی  است دارای امکانات و تجهیزات بالقوه برای راه اندازی کلینیک ارزیابی جامع سالمندی است و در حال حاضر با استقرار کلینیک طب سالمندی بیمارستان توانبخشی رفیده، خدمات متنوعی به سالمندان ارائه می شود.

 خدمات ارائه شده به سالمندان در قالب کلینیک طب سالمندی در این بیمارستان  تشکیل پرونده سلامت براساس الگوی ارزیابی جامع سالمندان، تشخیص زود هنگام اختلالات حافظه (آلزایمر و ساير اختلالات شناختي)، پیشگیری و درمان و مدیریت سکته مغزی و جلوگیری از عود مجدد، پیشگیری و تشخیص زودهنگام افسردگی و ارائه درمان های دارویی و غیر دارویی، خدمات توانبخشی برای مبتلایان سکته مغزی، پارکینسون و بیماران جراحی تعویض مفصل، خدمات ورزش درمانی و توانبخشی برای بهبود و رفع مشکلات اسکلتی عضلاني و انجام فعالیت های ورزشی و حرکت درمانی تحت نظر دکترای تخصصی ورزشی کار درمانی و فیزیو تراپی و متخصص طب  سالمندی و مشاوره و بهبود تغذیه و ارتقا کیفیت زندگی سالمندی، از جمله خدماتی است که در کلینیک طب سالمندی بیمارستان توانبخشی رفیده به متقاضیان ارائه می شود.

v     کلینیک سالمندان بیمارستان توانبخشی رفیده

v     ویزیت : همه ایام هفته صبح ها 8 الی 13

            روزهای شنبه ، دوشنبه، چهارشنبه 14 الی 17

دکتر ژاله زندیه ، متخصص طب سالمندان                                                                  

 

 v     بخش طب سالمندان:

بخش طب سالمندی بیمارستان دولتی توانبخشی رفیده تحت نظر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با هدف توانبخشی به بیماران سالمند با اختلالات عصبی عضلانی  و  نیازمند توانبخشی اعم از بیماران دچار شکستگی لگن  ، بیماران تعویض مفصل ، بیماران با سابقه سقوط،  سکته مغزی  ، آرتریت های پیشرفته , زخم بستر و ضایعات نخاعی با دارا بودن بخشها و تجهیزات توانبخشی  (کار درمانی. فیزیوتراپی . گفتار درمانی ، تغذیه) قادر به پذیرش بیماران واجد شرایط و ارایه خدمات توانبخشی است.

با توجه به دوره نقاهت طولانی در بیماران سالمند و اینکه در بیمارستانها بخشی که به بیماران در فاز بعد از رفع بیماری حاد جهت توانبخشی خدمات ارایه نماید وجود ندارد این مرکز در ارایه خدمات توانبخشی به بیماران سالمند  میتوانید نقش بسزایی را در بازگرداندن عملکرد بیماران سالمند  ایفا نماید.

کلینیک سالمندان بیمارستان توانبخشی رفیده

v     ویزیت :  همه ایام هفته صبح ها 8 الی 13

            روزهای شنبه ، دوشنبه، چهارشنبه 14 الی 17

v     تلفن پذیرش  بیمارستان  : 021_23570  

دکتر ژاله زندیه ، متخصص طب سالمندان 

 

 

 

   دانلود فایل : salmandan.pdf           حجم فایل 329 KB
دانشگاه علوم بهزیستیگروه های آموزشیمراکز پژوهشیمراکز درمانیکتابخانه مرکزیبیمارستان توانبخشی رفیده

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences