دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩
آمار بازدید
 کل بازدید : 1074908 | بازدیدکنندگان آنلاین : 1 

بیمارستان توانبخشی رفیده ؛  به عنوان تنها بیمارستان دانشگاهی توانبخشی در سطح کشور و دارای امتیاز درجه یک اعتبار بخشی از وزارت  بهداشت درمان و آموزش پزشکی، با استفاده  از پرسنل مجرب با حفظ کرامت  انسانی و ارتقای ایمنی بیمار در راستای بهبود مستمر کیفیت به ارائه خدمات نوین توانبخشی و درمانی متعهد می باشد. 

   چگونه در بیمارستان توانبخشی رفیده پذیرش شوم

صفحه اصلي > راهنمای بیمار و خانواده > واحدهای توانبخشی  > فیزیوتراپی 
فیزیوتراپی
 

گالری تصاویر (کلیک کنید)

درباره واحد فیزیوتراپی بیمارستان توانبخشی رفیده

بخش فیزیوتراپی بیمارستان توانبخشی رفیده به دو صورت سرپائی و بستری در حال ارائه تخصصی ترین خدمات این حوزه به بیماران می باشد. خدمات بخش سرپائی فیزیوتراپی همه روزه به غیر از ایام تعطیل رسمی، از ساعت 8 الی 20 و با تعیین وقت قبلی قابل دسترسی است. بیماران بستری نیز کلیه ایام هفته، حتی روزهای تعطیل، طبق برنامه زمان بندی مشخص، خدمات فیزیوتراپی دریافت می نمایند. کلیه اقدامات فیزیوتراپی در این بیمارستان زیر نظر اعضاء هیأت علمی متخصص فیزیوتراپی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی صورت گرفته و همواره آخرین دستاوردهای علمی مبتنی بر شواهد، معیار اقدامات صورت گرفته در این بخش خواهند بود.

این بخش پذیرای طیف وسیعی از بیماران عمدتاً دارای مشکلات نورولوژیک و ارتوپدی بوده و لذا اقدامات فیزیوتراپی قابل ارائه در این بخش دارای تنوع فراوانی در محورهای الکتروتراپی، تمرین درمانی، parawalk، بیوفیدبک، تحریک مغناطیسی مغز و اندام ها لیزر، درمان های دستی، طب سوزنی و ... حسب نیاز بیماران می باشد.

این بخش همچنین نقش برجسته ای در برنامه های آموزشی و پژوهشی دپارتمان فیزیوتراپی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و همچنین سایر دانشکده های توانبخشی کشور داشته و این امر علاوه بر ترتیب نیروهای متخصص در حیطه های مختلف فیزیوتراپی، امکان بهره مندی بیماران از آخرین دستاوردهای علمی را نیز فراهم آورده است.

بازگشت  به صفحه اصلی

 

آدرس: تهران،  قیطریه، بلوار اندرزگو

خيابان  سليمی جنوبی،

کوچه شهید نعمتی

بیمارستان توانبخشی رفیده

تلفن های تماس و پذیرش بیمار:

       22205326  - 22678519 - 23570

فاکس: 22232741

پست الکترونیک: 

rofeideh.hospital@uswr.ac.ir

تماس مستقیم با مدیریت بیمارستان

صفحه اینستاگرام بیمارستان

دانشگاه علوم توانبخشی وسلامت اجتماعیگروه های آموزشیمراکز پژوهشیمراکز درمانیکتابخانه مرکزیبیمارستان توانبخشی رفیده

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences