چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آمار بازدید
 کل بازدید : 1072190 | بازدیدکنندگان آنلاین : 2 

بیمارستان توانبخشی رفیده ؛  به عنوان تنها بیمارستان دانشگاهی توانبخشی در سطح کشور و دارای امتیاز درجه یک اعتبار بخشی از وزارت  بهداشت درمان و آموزش پزشکی، با استفاده  از پرسنل مجرب با حفظ کرامت  انسانی و ارتقای ایمنی بیمار در راستای بهبود مستمر کیفیت به ارائه خدمات نوین توانبخشی و درمانی متعهد می باشد. 

   چگونه در بیمارستان توانبخشی رفیده پذیرش شوم

صفحه اصلي > راهنمای بیمار و خانواده > پاراکلینیک > داروخانه  
داروخانه
 

واحد داروخانه بیمارستان توانبخشی رفیده

داروخانه مرکزی بیمارستان رفیده از بدو تاسيس بيمارستان فعاليت خود را آغاز نموده و در راستاي تكريم و خدمات رسانی به بيماران محترم به عنوان مركز مراقبت دارويي، مسئوليت تامين دارويي و تجهيزات و لوازم مصرفي پزشکی بيماران بستري ، سرپايي و اتاق عمل را به عهده دارد.

با وجود بيش از 900 قلم داروي عمومي و تخصصي در داروخانه بیمارستان، بيماران محترم هيچ گونه مشكلي در روند دارو درماني خود نداشته وكليه داروهاي مورد نياز بيماران توسط داروخانه بيمارستان تهيه و تأمين مي گردد. همچنین از ویژگی های خاص داروخانه بیمارستان رفیده دارا بودن انواع پانسمان های پیشرفته زخم جهت درمان انواع زخم حاد و مزمن در این مرکز می باشد.

تأمین داروها و لوازم مصرفی موردنیاز بخش های بستری و اتاق عمل به صورت شبانه روزی و خدمات رسانی به بیماران سرپایی ازساعت 7:30 الی 16:00 تحت نظارت مسئول فنی داروخانه انجام می پذیرد.

داروخانه ی اتاق عمل در طبقه اول ساختمان بيمارستان رفیده، در داخل محوطه اتاق عمل قرار داشته و انواع داروها ولوازم مصرفی پزشکی مورد نياز بيماران حين عمل جراحي و ریکاوری را تأمين مي نمايد.

بازگشت  به صفحه اصلی

 

آدرس: تهران،  قیطریه، بلوار اندرزگو

خيابان  سليمی جنوبی،

کوچه شهید نعمتی

بیمارستان توانبخشی رفیده

تلفن های تماس و پذیرش بیمار:

       22205326  - 22678519 - 23570

فاکس: 22232741

پست الکترونیک: 

rofeideh.hospital@uswr.ac.ir

تماس مستقیم با مدیریت بیمارستان

صفحه اینستاگرام بیمارستان

دانشگاه علوم بهزیستیگروه های آموزشیمراکز پژوهشیمراکز درمانیکتابخانه مرکزیبیمارستان توانبخشی رفیده

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences